Implementace systému a školení obsluhy

Mezi nejčastěji kladené otázky našich klientů je informace o tom, jak probíhá implementace pokladního systému a zda budou proškoleni všichni zaměstnanci, tedy obsluha i manažeři provozu. Jak probíhá nasazení vašeho nového pokladního systému v praxi, se vám pokusíme sdělit v několika větách.

Implementace pokladního systému

Implementace pokladního systému je proces, při kterém dochází k instalaci a reálnému uskutečnění a nasazení hardwaru a softwaru do provozu. Při implementaci dochází k instalaci hardwarových částí, což jsou zejména počítače, tiskárny, monitory a kabeláž, ale také napojení do sítě a na internet.

  • Prvním z kroků je instalace softwaru, tedy programové části systému, které je třeba naplnit položkami (zboží nebo služby), otestovat a uvést do zkušebního provozu.
  • Po úspěšném uvedení do zkušebního provozu přichází na řadu školení pracovníků, kteří budou pokladní systém užívat. První školení je v ceně a nebude vám účtováno zvlášť.
  • Po školení pracovníků se chystá systém na ostrý provoz, kde jsou z naší strany prováděny poslední testovací a zatěžkávací zkoušky. Po úspěšném testování je systém schopen okamžitého uvedení do reálného provozu.

 

Doporučujeme při implementaci pokladny

Implementace pokladního softwaru se zúčastníme my, jako vývojáři, ale také vy, jako uživatelé. Správné zvládnutí implementace je velký předpoklad úspěchu, který vám ušetří mnoho času, nervů a finančních prostředků. Implementaci proto nikdy nepodceňujte, buďte svědomití a důslední. Nebojte se nás na cokoliv zeptat, rádi vám poradíme.

 

Školení uživatelů – obsluhy a provozních manažerů

První školení pokladního systému je v ceně a nebude vám účtováno zvlášť. Školení provádíme kdekoliv na území České a Slovenské republiky zdarma. Další školení je zpoplatněné dle rozsahu požadovaných služeb.


Jak si školení objednat?

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 775 562 348.

 

Školení přes Skype s využitím vzdálené správy

Školení poskytujeme také prostřednictvím komunikační linky Skype. Využitím této možnosti ušetříte za cestovné a školení se pro vás stane časově méně náročné. Přesný termín, tedy datum a čas školení si můžete zvolit přesně podle svých potřeb. V případě celodenního školení můžete samozřejmě využít přestávky.

Školení probíhá tak, že lektor vidí na obrazovce vše, co se na vašem počítači děje, a proto dovede velmi dobře navést a vysvětlit, jak a kterou operaci provést, případně dokáže realizovat opravu chyb a vy vidíte s jeho komentářem, jak příště postupovat.

 

Jak on-line školení objednat?

Školení přes Skype můžete objednávat emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo rovnou telefonicky na čísle 775 562 348.

 


Registrační pokladna AWIS a registrační pokladna PEXESORegistrační pokladny AWIS © 2017

Pokladní sestavy EET - Pokladní software EET - Aktuálně o EET - Čato kladené EET dotazy - Články o EET