O společnosti A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. byla založena v roce 1992. Firma má dlouholeté zkušenosti nejen s prodejem, ale hlavně s vývojem pokladních systémů pro restaurace a obchody. V současnosti patří společnost ke špičce svého druhu na českém trhu.

Co nabízíme

Nabízíme jak samostatný pokladní softwar, tak kompletní dodání potřebného hardwaru (POS terminály, pokladní tiskárny, mobilní číšník, pokladní zásuvky). Hardware i software řešení dodáváme včetně instalace do provozu, se zprovozněním místní Wi-Fi či vnitřní sítě. Instalace provádíme po celé ČR. Máme organizační schopnosti a dlouholeté zkušenosti, abychom dostáli zárukám na splnění všech závazků.

Jak pracujeme

Při spolupráci klademe důraz na komunikaci, rychlé a lidské jednání. Důkazem je více jak 500 spokojených zákazníků a realizovaných projektů. Snažíme se, aby všichni naši klienti byli spokojeni jak s pokladnou, tak se servisem a našimi komplexními službami. To vše nám také pomáhá splnit kvalitní tým spolehlivých pracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout vám své zkušenosti v oboru. Naši zaměstnanci práci vykonávají důsledně a spolehlivě.

V rámci své činnosti můžeme zabezpečit specifické úpravy systému, propojit jej na jiný software (on-line, off-line), který požadujete. Kdykoliv jsme připraveni jednat o rozšíření nebo omezení systému dle vašich potřeb. Jsme schopni zúčastnit se jakéhokoliv vypsaného konkurzu a s okamžitou platností zareagovat na váš podnět.

Integrovaná politika kvality a environmentu (IMS)

Jednatel organizace A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. přijal v rámci svých realizačních procesů, následující politiku k zajištění efektivního řízení organizace. Základní aktivitou naší organizace se stává nezbytnost zavádění principů trvalého zlepšování systému řízení, kvality práce a ochrany životního prostředí do své každodenní činnosti. Kvalitu našich služeb chápeme jako jednu z nejvyšších hodnot, která nám umožňuje dále se rozvíjet.

Vedení společnosti se v rámci své politiky zavazuje

 • dosažení spokojenosti zákazníka s kvalitou našich služeb je naším prvořadým cílem
 • naplňovat právní předpisy a jiné požadavky, které se vztahují k předmětu činnosti
 • zapojit se do procesu zlepšování procesů jak s ohledem na kvalitu, tak s ohledem na ochranu životního prostředí
 • trvale vzdělávat své zaměstnance, předávat jim zkušenosti a zvyšovat jejich povědomí v otázkách kvality
 • výběrem a ovlivňováním dodavatelů zajistit realizaci své politiky
 • objektivně hodnotit environmentální profil a zlepšovat stav životního prostředí, a to zejména formou prevence znečišťování
 • vést otevřený dialog se zaměstnanci, zákazníky a veřejností o chování k životnímu prostředí
 • předcházet vzniku havarijních situací
 • důsledně realizovat hospodárná a preventivní opatření v oblasti využití odpadů a hospodaření s energiemi.
Petr Havelka jednatel spolecnosti A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.

Na spolupráci s vámi se těší Petr Havelka
jednatel společnosti A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.

Záruka kvality - jsme držiteli certifikace ISO

 • Certifikace ISO 9001
 • Certifikace ISO 14001

Důraz na kvalitu, životní prostředí a bezpečnost práce. Již několik let jsme držiteli certifikátu pro systém managementu dle ISO 9001 a 14001

Certifikace ISO 9001: 2009 Certifikace ISO 14001: 2005

Evropská unie - Podpora projektu \"Pokladní systémy AWIS\"

Předmětem a cílem projektu je vývoj moderního komplexního pokladního řešení pro vedení a správu rozpočtu a stavu finanční bilance (evidenci příjmů a výdajů). Systém bude obsahovat účetní, skladovou a manažerskou část doplněnou o řadu přídatných modulů a funkcionalit a bude využitelný pro řadu subjektů a oborů (podniky, obchody, soukromé osoby). Řešení bude cloudové a bude vyvíjeno pro iOS Apple, propojeno s řadou externích serverů a určeno pro dotykové monitory, tablety, mobily a jiná zařízení.

Registrační a dotyková pokladna

obchod.jpg

Další software AWIS

Naše portfolio pokladního softwaru nabízí všem obchodníkům příležitost využít opravdu komplexní systémové řešení od A do Z. Nejenže nabízíme pokladní software pro všechny druhy obchodů, ale vyvíjíme a poskytujeme také další softwarové řešení z oblasti CRM - řízení vztahů se zákazníky a z oblasti ERP informačních a ekonomických systémů.

Restaurační software

Pokladní software pro restauraceKomplexní pokladní software vhodný pro jakékoliv gastronomické provozy, jako jsou restaurace, hotely, kavárny, bary, kluby a diskotéky. Více zde.

Software pro hotely

Rezervační software pro hotelyOhebný, graficky přehledný a spolehlivý online rezervační systém AWIS RECEPCE byl vyvinut a optimalizován výhradně pro recepce, hotely, penziony a všechny ostatní ubytovací zařízení. Více zde.

Mobilní terminály

Software pro přenosné pokladny a terminály - mobilní číšníkPokladní software AWIS MOBILNÍ ČÍŠNÍK je ucelené řešení přenosné pokladny, vhodné zejména pro restaurace, kavárny, hotely či pizzerie se vzdáleným posezením, jakou jsou například letní zahrádky a terasy. Více zde.

Kamerový software

Kamerový software s propojením na pokladnuPoslední z řady námi nabízených produktů je software pro kamerové systémy. Nabízíme propojení vzdáleného kamerového dohledu a pokladního systému. Více zde.


Registrační pokladna AWIS a registrační pokladna PEXESORegistrační pokladny AWIS © 2017

Pokladní sestavy EET - Pokladní software EET - Aktuálně o EET - Čato kladené EET dotazy - Články o EET