Pokladní software pro obchod

Na českém a slovenském trhu patříme mezi špičku vývojářů pokladních systémů a dodavatelů pokladen pro všechny druhy obchodních činností. První pokladní software AWIS vznikl již v roce 1992 a od té doby ho stále rozšiřujeme a obohacujeme o nové funkce. Bez problémů lze pokladní software AWIS propojit téměř s jakýmkoliv jiným systémem, jako jsou například účetní, ekonomické či informační programy. Mezi nejčastěji používané a propojované systémy našich klientů patří ekonomický software FlexiBee nebo účetní programy Pohoda a Money S3.

Funkce pokladního softwaru AWIS

V současné době je systém na vysoce profesionální úrovni s desítkami velmi pokročilých funkcí a umožňuje provoz v českém, slovenském, ruském a anglickém jazyce. Neustále ho přizpůsobujeme moderním trendům, technologiím a tržním požadavkům.

 

Evidence plateb a fiskální paměť

Registrační pokladna AWIS OBCHOD je plně připravena pro provoz s fiskální pamětí pro evidenci všech uskutečněných platebních transakcí, které je ze zákona (platí pro Slovenskou republiku) nutno uchovávat po dobu 4 let od uvedení pokladny do provozu.

 

Napojení na skladové hospodářství

Každá položka je automaticky odečtena ze skladu, který je na pokladnu napojen. Pokud má obchod více skladů, bude položky odečítat z předem definovaných.

 

Přehled nad zaměstnanci

Přehled nad zaměstnanci

Díky integrovanému modulu umožňuje pokladna dokonalý přehled nad zaměstnanci. Můžete evidovat jejich docházku, ale také směny včetně výše celkových tržeb dané směny. Mezi další oblíbené funkce patří tisk uzávěrky (měsíční, roční a volitelné).

 

 

 

Databáze a evidence klientů

Databáze a evidence klientů

Pokladna nabízí prodej přes databázi klientů, kterou si můžete vytvořit přímo v systému. Pokud máte rozsáhlou databázi, data do systému importujeme. Prodej na základě klientských slev, které lze v systému nastavit.

 

 

 

 

 

Čtečka čárových kódů

Pokladna umožňuje pomocí čtečky čárových kódů účtovat jednotlivé položky, což výrazně zrychlí proces zúčtování.

 

Ceník a skupiny cen

Pokladna v části Office, která je určena pro vedoucího provozu, je vybavena ceníkem. Ten umožňuje normování a kalkulaci položek, odečítání ze skladu, nastavení personálních cen, editaci akčních nabídek, účtování za kus, časovou jednotku, noc nebo například kilometr. Evidence přes EAN kódy, včetně jejich tisku.


Tisk účtenek

Součástí registrační pokladny pro obchod je termo tiskárna, která zajistí vysokorychlostní a kvalitní tisk účtenek. Systém umožňuje propojení na jakékoliv tiskové zařízení, například pro tisk faktur.

 

Statistiky prodeje

Součástí registrační pokladny je rozsáhlá a velmi detailní správa reportů a statistik prodeje. Výstupem jsou například přehledy příjmů a výdajů, statistiky denního, měsíčního nebo volitelně nastavitelné doby prodeje či prodeje dané směny.

  • Pokladna nabízí také rozsáhlé řešení pro detailní zobrazení reportů (příjmy, výdaje, měsíční přehledy, přehled docházky, prodeje zboží za den a měsíc, směnu či přesně určenou dobu, přehled slev, storna, úbytky ze skladu, položky bez pohybu, marže a zisk, nejvýhodnější skladové a ceníkové položky, seznam vrácených účtů, seznam vratek, export obratu zboží do Excelu, žurnál – tisk všech účtů a další).
  • Cokoliv je do pokladny vloženo, je navždy uloženo a z databáze se nikdy nesmaže. V případě nutnosti opravy zaúčtování se v pokladně vytváří storno záznam. V reportech pokladny je možno prohlédnout stornované položky, vratky a odpisy ze skladu.
  • Zajímavostí statistik jsou určitě i grafy. Z těchto přehledných grafů můžete vyčíst například: prodej zboží za dny, měsíce, zaměstnance, dle skupin, či úseků v podniku, prodeje na stoly a hodiny.

 

Ostatní funkce

Můžete využít například integrovaný rozesílač e-mailů, vystavovat faktury a provádět inventury obchodu. Registrační pokladna umožňuje napojení na bankovní terminál pro platební karty a obsahuje také síťové řešení a propojení přes internet.
Systém nabízí velmi propracovanou zákaznickou evidenci, statistiky prodeje - grafy, fakturaci, ceníkové marže rozdělené dle skupin zboží, platby přes bankovní terminály, různé měny, tiskové sestavy, docházka zaměstnanců, síťové řešení a propojení přes internet, centrální modul pro síť maloobchodů.

 

Registrační a dotyková pokladna

mobilni-cisnik.jpg

Další software AWIS

Naše portfolio pokladního softwaru nabízí všem obchodníkům příležitost využít opravdu komplexní systémové řešení od A do Z. Nejenže nabízíme pokladní software pro všechny druhy obchodů, ale vyvíjíme a poskytujeme také další softwarové řešení z oblasti CRM - řízení vztahů se zákazníky a z oblasti ERP informačních a ekonomických systémů.

Restaurační software

Pokladní software pro restauraceKomplexní pokladní software vhodný pro jakékoliv gastronomické provozy, jako jsou restaurace, hotely, kavárny, bary, kluby a diskotéky. Více zde.

Software pro hotely

Rezervační software pro hotelyOhebný, graficky přehledný a spolehlivý online rezervační systém AWIS RECEPCE byl vyvinut a optimalizován výhradně pro recepce, hotely, penziony a všechny ostatní ubytovací zařízení. Více zde.

Mobilní terminály

Software pro přenosné pokladny a terminály - mobilní číšníkPokladní software AWIS MOBILNÍ ČÍŠNÍK je ucelené řešení přenosné pokladny, vhodné zejména pro restaurace, kavárny, hotely či pizzerie se vzdáleným posezením, jakou jsou například letní zahrádky a terasy. Více zde.

Kamerový software

Kamerový software s propojením na pokladnuPoslední z řady námi nabízených produktů je software pro kamerové systémy. Nabízíme propojení vzdáleného kamerového dohledu a pokladního systému. Více zde.


Registrační pokladna AWIS a registrační pokladna PEXESORegistrační pokladny AWIS © 2017

Pokladní sestavy EET - Pokladní software EET - Aktuálně o EET - Čato kladené EET dotazy - Články o EET